Nasz Zespół

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy specjalistami w swoich dziedzinach.

dr n. med. Paweł Piłat

Lekarz medycyny, specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizacje z dziedziny dermatologii i wenerologii odbył w ramach rezydentury w latach 2012 – 2017 w prywatnym ośrodku dermatologicznym NZOZ Med-Laser w Lublinie. W 2018 uzyskał tytuł specjalisty. W 2019 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych broniąc rozprawy pod tytułem: „Ocena przydatności badania USG wysokiej częstotliwości u chorych z podejrzeniem czerniaka skóry”. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Specjalizuje się w laseroterapii, laserochirurgii, dermatochirurgii i diagnostyce dermoskopowej zmian skórnych – znamion, guzków, guzów i nowotworów. Leczeniu zmian skórnych o charakterze ostrym i przewlekłym takich jak trądzik, łuszczyca, brodawki wirusowe i wiele innych. Dodatkowo wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, nici liftingujących i rewitalizujących PDO, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, a także zabiegów z wykorzystaniem różnego rodzaju laserów, głównie lasera CO2 i frakcyjnego CO2. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. W 2015 roku wywalczył tytuł mistrza świata dermoskopii na prestiżowej konferencji International Dermoscopy Society w Wiedniu.

dr n. med. Joanna Piłat

Lekarz medycyny, specjalista okulistyki. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalizację w dziedzinie okulistyki odbyła w ramach rezydentury w latach 2016 – 2022 w Klinice Diagnostyki i Mikrochirurgii Jaskry Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Lublinie. W trakcie specjalizacji szkoliła się w zabiegach okuloplastycznych, ukończyła liczne kursy w zakresie chirurgii powiek i aparatu ochronnego oka. Regularnie uczestniczy w zjazdach krajowych i międzynarodowych o tematyce okulistycznej i okuloplastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Jest w trakcie przewodu doktorskiego w dziedzinie okulistyki na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie prowadząc badania na temat chirurgicznego leczenia jaskry. Od 2019 roku pracuje w Ośrodku Chirurgii Oka Profesora Zagórskiego oraz od 2021 roku w ośrodku okulistycznym Profesora Jerzego Mackiewicza. W naszym ośrodku wykonuje zabiegi w zakresie: kosmetycznej chirurgii powiek – blefaroplastyki, usunięcia kępek żółtych, usunięcia gradówki, udrażniania ropni woreczka łzowego, chirurgicznego usunięcia zmian patologicznych powiek (brodawki, włókniaki, kaszaki) w tym zmian nowotworowych wraz z badaniem histopatologicznym i chirurgią rekonstrukcyjną.

Magdalena Cygan

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologia. Magda zamiłowanie do swojego zawodu odnalazła jeszcze jako nastolatka. Doświadczenie w pracy kosmetologa zdobyła między innymi w instytutach urody oraz dzięki samorozwojowi poprzez kursy i szkolenia. Posiada doświadczenie zarówno w zabiegach na ciało jak i na twarz, w kosmetologii fascynuje ją ciągła możliwość rozwoju. Uwielbia wszystkie technologie jakie są dostępne w Klinice Dr Legrand, ponieważ działają poprzez stymulację naturalnych procesów zachodzących w organizmie dzięki czemu są one skuteczne i bezpieczne. Jest miłośniczką działania laseroterapii,gdyz potrafi ona się uporac z największymi defektami skóry. Jej motto w pracy brzmi „Pokaż mi swoją skórę, a powiem czego Ci potrzeba”. W Klinice Dr Legrand ceni sobie możliwość pracy z doświadczonymi specjalistami oraz pracę na najlepszych urządzeniach.

Monika Gustaw

Dyplomowany Kosmetolog. Ukończyła Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Lublinie. Monika jest pasjonatką kosmetologii, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Przykłada ogromną wagę do relacji z Pacjentami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Kosmetologia to jej pasja, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia a także śledzi najnowsze trendy w tej dziedzinie. Uważa, że indywidualny plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu. Jest zwolenniczką stosowania terapii łączonych, które przynoszą najlepsze, najtrwalsze i najdłużej utrzymujące się efekty. W klinice Dr Legrand ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz pracy z najlepszymi specjalistami.

dr n. med. Daria Przybylska

Lekarz medycyny, specjalista dermatologii i wenerologii. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii odbyła w prywatnym ośrodku NZOZ Med-Laser w Lublinie. W 2022 roku uzyskała tytuł specjalisty dermatologii i wenerologii. W 2019 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych broniąc z wyróżnieniem rozprawy pod tytułem „ Ocena stężeń wybranych mediatorów odpowiedzi immunologicznej w bielactwie nabytym”. W trakcie studiów doktoranckich prowadziła zajęcia ze studentami polsko- oraz anglojęzycznymi. Jest członkiem wielu branżowych stowarzyszeń, takich jak Polskie Towarzystwo Dermatologiczne oraz Europejska Akademia Dermatologii i Wenerologii. Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych seminariach i konferencjach w kraju i za granicą m.in. Kopenhadze, Atenach, Madrycie. W trakcie szkolenia specjalizacyjnego odbyła kurs z kriochirurgii w Barcelonie. W pracy zawodowej jej szczególnym zainteresowaniem jest dermatologia kliniczna, dermatochirurgia, dermatoskopia oraz laseroterapia. Do jej medycznych zainteresowań należą trądzik pospolity, trądzik różowaty, atopowe zapalenie skóry, łojotokowe zapalenie skóry, bielactwo, łuszczyca, wyprysk, choroby włosów i owłosionej skóry głowy, znamiona barwnikowe, nowotwory skóry, choroby bakteryjne i wirusowe oraz wiele innych.

lek. spec. Jakub Latifa

Lekarz medycyny, specjalizacji dermatologii i wenerologii. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób skóry, włosów i paznokci. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz uczestnik licznych konferencji i szkoleń z zakresu dermatologii. Ukończył kierunek lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie z wynikiem bardzo dobrym. Swoje metody leczenia opiera o rekomendacje towarzystw naukowych oraz aktualne publikacje. W centrum zainteresowań znajdują się dermatochirurgia, zastosowanie laserów w praktyce dermatologicznej oraz dermatoskopia, na tych polach stale podnosi swoje kompetencje.

Radiolog Mateusz Wereszczyński

Ukończyłem 6-cio letnie studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie; 13 miesięczny staż w szpitalu wielospecjalistycznym; doświadczenie zdobywałem pracując jako lekarz rodzinny oraz w karetce; ukończyłem 5-cio letnią, 2-stopniową Specjalizację w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w ramach Rezydentury i w 2018 roku uzyskałem tytuł Lekarza Specjalisty. Ultrasonografią zainteresowałem się już na studiach, a od 2013 roku posiadam wymagane uprawnienia i zajmuję się tym profesjonalnie. Kontakt z ludźmi i pomaganie przynoszą mi największą satysfakcję. Nieustannie poszerzam horyzonty by jak najlepiej służyć moim Pacjentom.

Scroll to Top