Osocze bogatopłytkowe

Osocze bogatopłytkowe Lublin

Niezwykłe właściwości osocza bogatopłytkowego

Osocze bogatopłytkowe może być z powodzeniem wykorzystywane w różnych okolicach ciała – wszędzie tam, gdzie chcemy poprawić gęstość skóry, odżywić ją i odmłodzić, a także zniwelować jej wiotkość. Zapewnia skuteczną regenerację włosów. Z powodzeniem wykorzystywane jest także w leczeniu łysienia typu męskiego. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego zauważa się także w likwidacji drobnych zmarszczek tzw. wampirzy lifting. Do jego zrealizowania specjaliści pobierają w sposób bezpieczny materiał, który pochodzi od pacjenta.


Na czym polega zabieg?

Zabieg polega na wstrzykiwaniu pacjentowi własnej krwi w miejsca poddawane terapii. Poprzez aktywację płytek krwi zawartych w osoczu bogatopłytkowym, skóra pobudzona jest do produkcji specyficznych czynników wzrostu, które pobudzają procesy gojenia i regeneracji tkanek, wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych, stymulują komórki macierzyste oraz pobudzają fibroblasty do tworzenia nowego kolagenu.


Proces terapii z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego

W pierwszej fazie pobiera się niewielką ilość (6-18ml) krwi do specjalnych probówek, które następnie poddaje się wirowaniu. W ciągu kilku minut następuje oddzielenie osocza bogatopłytkowego, które następnie staje się bazą do wykonania zabiegu. Osocze bogatopłytkowe można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby – z zastosowaniem klasycznej techniki mezoterapii, liniowo, wzdłuż zmarszczki lub fałdu skóry. Wszystkie produkty, na których pracujemy, posiadają certyfikaty. W Dr Legrand Lublin pracują doświadczeni specjaliści, którzy dbają o bezpieczeństwo, komfort i miłą atmosferę podczas zabiegu. Plan leczenia dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb pacjenta po konsultacji ze specjalistą.


Na jakich partiach ciała najczęściej wykonywany jest zabieg?

Zabieg najczęściej wykonuje się w okolicach twarzy, szyi, dekoltu, ale bardzo dobre efekty uzyskuje się, ostrzykując dłonie, brzuch, głowę, okolice kolan, wewnętrznej części ud czy pośladków.


Dla kogo przeznaczony jest wampirzy lifting?

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego polecany jest w szczególności osobom, które pragną upiększyć wygląd swojej skóry. Osocze ujędrnia, uelastycznia i poprawia jej wygląd. Widocznie zmniejsza zmarszczki oraz pogrubia skórę w okolicach oczu. Osoby borykające się ze znaczącą utratą włosów dzięki iniekcjom z osocza bogatopłytkowego mogą znacznie zniwelować ten problem. Zabiegom poddajemy blizny potrądzikowe, rozstępy, przebarwienia oraz blizny zanikowe skóry. Osocze jest często wybierane przez kobiety, które w sposób mało inwazyjny chcą uzyskać lepszą kondycję skóry.


Długotrwałe efekty zobaczysz sama!

Po serii zabiegów skóra staje się wygładzona, ujednolicona w kolorze, zauważalna jest poprawa jej elastyczności i struktury. Zabiegi z użyciem osocza można łączyć np. z laserem frakcyjnym i pikosekundowym. To innowacyjna metoda w walce z bliznami, suchą skórą i wieloma innymi dolegliwościami. Doskonale nadaje się też do wypełniania zmarszczek. Wraz z wiekiem wygląd naszej skóry systematycznie pogarsza się. Seria zabiegów gwarantuje rewelacyjne efekty odmłodzenia i przywrócenia blasku. Warto zadbać o jędrność i młody wygląd całego ciała. Osocze z powodzeniem może być stosowane w profilaktyce antni-aging naszej skóry.


Jak często mogę skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego?

Specjaliści Dr Legrand rekomendują wykonywanie 3-4 zabiegów w odstępach, co około 3-4 tygodnie, a następnie w celu podtrzymania efektów raz na 5-6 miesiący.

Wskazania do zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania

" Dr Legrand to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę!"

Scroll to Top