Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Lublin

Mezoterapia igłowa stanowi jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w przypadku braku jędrności skóry. Dzięki temu, że jest to niechirurgiczna metoda poprawy jej kondycji i wyglądu, jest uważana za jedną z najbezpieczniejszych dla ludzkiego organizmu, a zarazem najczęściej wybierana zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn dbających o wygląd. Pozwala na odmłodzenie oraz regenerację skóry, która nabiera świeżości i elastyczności.

Zabieg opiera się na intradermoterapii, czyli leczeniu poprzez wstrzykiwanie dobroczynnych substancji w głąb skóry. Bezpośrednie, ukierunkowane i miejscowe działanie znacznie zwiększa efektywność kuracji. Mezoterapia igłowa kwasem zapewnia nie tylko zwiększenie nawilżenia skóry, ale jest również sposobem na jej dogłębne i długotrwałe nawodnienie.

Kwas wykorzystywany podczas zabiegu jest kluczowy w zachowaniu i przywracaniu młodego wyglądu skóry. To fizjologiczny składnik tkanek, który wiąże wodę w naskórku, a wraz z czasem ulega naturalnemu, stopniowemu zanikowi. Dlatego iniekcja kwasu hialuronowego jest najbardziej efektywnym rozwiązaniem na przywrócenie optymalnego nawilżenia skóry w jej głębokich warstwach. To również doskonały sposób na pobudzenie jej do autoregeneracji, służącej wygładzeniu i zwiększeniu elastyczności.

MEZOTERAPIA DELIKATNYCH MIEJSC

NANOSOFT to innowacyjne rozwiązanie, dzięki któremu mezoterapia delikatnych obszarów skóry, takich jak okolice oczu, ust oraz szyja, nie jest już wyzwaniem. To wszystko za sprawą specjalnego aplikatora wyposażonego w 3 silikonowe mikroigły, które zapewniają bezbolesność zabiegu nawet w miejscach, gdzie skóra jest bardzo cienka, a także minimalizują ryzyko pojawienia się siniaków.


KIEDY WARTO SKORZYSTAĆ Z ZABIEGÓW?

Jeśli zastanawiasz się, czy zabieg skierowany jest dla Ciebie odpowiedni, to polecamy sprawdzić, w jakich przypadkach warto skorzystać z tego typu zabiegów. Poza oczywistymi efektami jak odmłodzenie oraz poprawa wyglądu skóry, to również redukcja ich niedoskonałości sprawia, że warto przekonać się o efektach zabiegów.

Jeśli na twojej skórze widoczne są zmarszczki, przebarwienia, a nawet rozstępy czy blizny to zdecydowanie zabieg, który odmłodzi i ujędrni twoją skórę.

Dla Pań, borykających się i walczących z cellulitem, zabieg ten pozwala na zwalczanie pomarańczowej skórki, występującej u kobiet w każdym wieku, niezależnie od rozmiarów, które posiadają.


EFEKTY PO ZABIEGU

Celem zabiegu mezoterapii w Dr Legrand jest przywrócenie blasku, odnowa kolorytu i stymulacja do intensywnej regeneracji skóry. Zabieg polecany jest osobom, u których skóra wymaga intensywnego nawilżenia, regeneracji – przeznaczony dla osób w każdym wieku. Wykonywany jest czystym kwasem hialuronowym, który może być wykorzystywany do każdego rodzaju skóry.

Mezoterapię igłową można przeprowadzić kompleksowo na całą twarz lub dowolną partię ciała np. okolice oczu. Nasza kadra to doświadczeni i wykwalifikowani lekarze, którzy gwarantują widoczne efekty już po pierwszym zabiegu. Sam zabieg jest małoinwazyjny, zapewnia wyraźne długotrwałe nawilżenie skóry oraz opóźnia procesy starzenia.

Dla uzyskania lepszych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów, które specjalista dobiera indywidualnie do potrzeb Pacjenta.Atutem zabiegu jest możliwość łączenia z innymi zabiegami medycyny estetycznej. Skóra po zabiegu staje się bardziej sprężysta i napięta, wyrównuje się jej koloryt, znikają zasinienia i obrzęki wokół oczu.


KIEDY MOŻNA SPODZIEWAĆ SIĘ EFEKTÓW ZABIEGU?

W zależności od części ciała gdzie przeprowadzany jest zabieg wstrzyknięcia preparatu oraz tego, czy jest to niewielkie wypełnienie bądź głęboka zmarszczka, to na efekty zabiegu trzeba odczekać różny okres czasu.

Pierwsze delikatne efekty, pojawiają się już po kilku chwilach od wykonania zabiegu, na pełne efekty trzeba poczekać około 2 do 3 dni. To wtedy doskonale widać zbawienne działanie zabiegu.


DŁUGOTRWAŁOŚĆ EFEKTÓW

Kwas wykorzystywany w zabiegach, jest bezpieczny dla organizmu ludzkiego, i w związku, z tym że wraz z upływem czasu zostaje on usunięty przez organizm, należy powtarzać zabiegi systematycznie, aby utrzymać świetne efekty.

W zależności od typu niedoskonałości, która ma zostać ukryta oraz typu skóry, zabieg należy powtórzyć po okresie od pół roku do roku.

Wskazania do zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania

" Dr Legrand to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę!"

Scroll to Top