Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy Lublin

Preparaty stosowane w celu przywrócenia objętości i niwelowania ubytków w wybranej partii twarzy. Najczęściej wykorzystywanym preparatem do przywrócenia objętości i niwelowania ubytków w wybranych partiach twarzy jest kwas hialuronowy. Jest bezpieczny, nie wywołuje reakcji alergicznych i występuje naturalnie w organizmie człowieka. Kwas hialuronowy podawany jest bezpośrednio do skóry poprzez iniekcje.


ZALETY ZASTOSOWANIA PREPARATU

Kwasem hialuronowym uzupełniamy braki tkanki w okolicy policzków, fałdów nosowo-wargowych i w korygowaniu konturu twarzy. Jest także wykorzystywany w zabiegach w zaawansowanych terapiach anti-aging oraz do modelowania i powiększania ust.


BEZINWAZYJNY I BEZPIECZNY ZABIEG

W Dr Legrand zabiegi kwasem hialuronowym przeprowadzają specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wykorzystujemy bezpieczne, certyfikowane preparaty oraz nowoczesne techniki medycyny estetycznej, co gwarantuje długotrwały efekt. Zabiegi polecane osobom w każdym wieku, są bezinwazyjne i nie uczulają. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów w Dr Legrand w Lublinie jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg ten obecnie jest jedną z najpopularniejszych i biokompatybilnych metod. Gwarantuje skuteczną poprawę objętości zbyt wąskich lub asymetrycznych ust, poprawę kolorytu i nawilżenia czerwieni wargowej, opadających kącików i innych oznak starzenia. Zabieg powiększania ust przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym.


EFEKT ANTI-AGE

Zabiegi wypełniaczami z kwasem hialuronowym oprócz poprawy kolorytu i jędrności skóry mają działanie liftingujące. Wprowadzony preparat ulega rozkładowi i napięciu, dzięki czemu modelowane partie twarzy są widocznie odmłodzone, a skóra delikatna w dotyku i sprężysta.

Wskazania do zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania

" Dr Legrand to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę!"

Scroll to Top