Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2 Lublin

Laser frakcyjny CO2 to bezpieczny zabieg odmładzający o potwierdzonej wysokiej skuteczności działania. Podczas zabiegu na skutek kontrolowanego procesu uszkodzenia naskórka promieniem lasera następuje wzmożona produkcja włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry. Powstaje także nowa pokrywa nabłonkowa. Efektem zabiegu jest wyraźny lifting twarzy, a skóra staje się widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona. Co ważne, rezultat ten utrzymuje się nawet do dwóch lat. Seria zaledwie 2-3 zabiegów pozwala uzyskać efekt skóry młodszej o nawet 5-10 lat.


Tajemnica skuteczności zabiegu tkwi w wykorzystaniu najnowocześniejszego urządzenia, które w przeciwieństwie do proponowanych dotąd na rynku aparatów cechuje niezwykła precyzja i bezpieczeństwo. Urządzenie łączy funkcje lasera frakcyjnego i innowacyjnego skanera z systemem analizy skóry, który na podstawie wyników badań klinicznych dobiera optymalne parametry zabiegu dla każdej pacjentki. Zastosowanie ultraszybkiego lasera frakcyjnego redukuje do minimum ryzyko wystąpienia negatywnych efektów w postaci lokalnego przegrzania tkanek, a także w znaczący sposób skraca czas trwania zabiegu i zmniejsza jego bolesność.


Podczas zabiegu uszkodzeniu ulega jedynie 25% tkanek, dzięki czemu okres rekonwalescencji jest znacznie krótszy, a efekt odbudowy skóry widoczny i trwały. Zabieg polecany jest szczególnie w celach: likwidacji zmarszczek i zwiększenia elastyczności skóry, poprawy owalu twarzy czy podniesienia opadających powiek.

Wskazania do zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania

" Dr Legrand to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę!"

Scroll to Top