Alma Harmony Baby RejuveTM

Alma Harmony Lublin

Alma Harmony Baby Rejuve oferuje szeroki wybór zabiegów na ciało i twarz. Zabiegi są całkowicie bezpieczne, nawet na delikatnej i cienkiej skórze, jak szyja i dekolt. Efektem zabiegów jest poprawa wyglądu zmian naczyniowych i redukcja zmian pigmentacyjnych, zmniejszenie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry, epilacja włosów.
Laser ten posiada dwie końcówki:

DYE VL oraz Nd:Yag 1064nm 

DYE VL

Czym jest DYE VL?

DYE VL to jedna z najnowocześniejszych metod usuwania położonych na różnych głębokościach zmian naczyniowych i pigmentacyjnych na twarzy, szyi i dekolcie ( przebarwienia, rumień, plamy starcze ).

Zabieg wykonywany jest przy użyciu platformy Harmony Baby RejuveTM, która jest jedną z najpopularniejszych platform na rynku, co czyni ją sprawdzonym i bezpiecznym urządzeniem. Głowica emituje światło z zakresu 500-600nm ‒ energia kierowana jest bezpośrednio do melaniny i oksyhemoglobiny, co sprawia, że terapia daje doskonałe rezultaty. Jednolity rozkład impulsu zwiększa natomiast bezpieczeństwo zabiegu, a system chłodzenia kontaktowego naskórka minimalizuje dolegliwości bólowe i ewentualny dyskomfort.

Jak przebiega zabieg?

Czas trwania terapii uzależniony jest od obszaru zabiegowego. Pacjent zakłada specjalne okulary, skóra jest oczyszczana i odtłuszczona. Kolejny krok to regulacja mocy urządzenia i czasu trwania impulsów. Następnie na skórę nakładany jest specjalny żel i rozpoczyna się zabieg właściwy. Czas trwania zabiegu uzależniony jest od wielkości obszaru poddawanego zabiegowi.

Po zakończeniu terapii pacjent może wrócić do codziennych aktywności (z pewnymi drobnymi wyjątkami), konieczne jest jednak przestrzeganie zaleceń specjalisty.

Efekty zabiegu

Efekty są widoczne od razu po zakończeniu terapii. Rezultaty zabiegu to przede wszystkim:

  • naturalny, jednolity koloryt skóry
  • redukcja przebarwień
  • lepsza elastyczność skóry
  • młodszy wygląd skóry

Jakie jeszcze zalety ma DYE VL?

  • bezpieczeństwo i precyzyjność
  • efekty widoczne już po pierwszym zabiegu

DYE VL – wskazania

Zalecenia po zabiegu

DYE VL – przeciwwskazania

Przed przeprowadzeniem terapii konieczna jest konsultacja ze specjalistą, który wykluczy ewentualne przeciwwskazania. Wśród przeciwwskazań znajdują się:

Podsumowanie

DYE VL to innowacyjna metoda, dzięki której możliwa jest redukcja przebarwień, rumienienia i innych niedoskonałości. Zabieg cechuje się niską bolesnością i pozwala na uzyskanie doskonałych efektów.

Nd:Yag 1064nm

Nd yag to doskonałe rozwiązanie dla osób zmagających się z rozszerzonymi naczynkami w obrębie nosa i policzków. Cała procedura wywołuje niewielkie dolegliwości bólowe, a daje znakomite niemal natychmiastowe efekty.

Co warto wiedzieć na temat Nd:yag 1064nm? Jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegu? Poniżej garść informacji na ten temat, zachęcamy do lektury!

Harmony Baby RejuveTM – co to? 

Przeprowadzanie zabiegu Nd:Yag umożliwia Harmony Baby RejuveTM ‒ nowoczesna platforma wykorzystująca technologię laserową i światła pulsacyjnego. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań, laser przenika precyzyjnie do powierzchownych naczyń, a co za tym idzie, usuwa je w sposób szybki i skuteczny.

Nd:Yag 1064nm – co warto wiedzieć? 

Nd:Yag 1064nm umożliwia laserowe zamykanie rozszerzonych naczynek. Urządzenie emituje promień o długości 1064 nm ‒ promień dociera w głąb skóry i ulega pochłonięciu przez hemoglobinę. Następuje podgrzanie krwi, koagulacja i zamknięcie naczynka. W czasie zabiegu przeprowadzane jest intensywne chłodzenie kontaktowe, dzięki któremu ryzyko wystąpienia niepożądanych zmian jest ograniczone do minimum, pacjent odczuwa niewielkie dolegliwości bólowe, a komfort zabiegu jest większy.

Zabieg trwa od około 5 do 15 minut, wszystko zależy od obszaru zabiegowego. Procedura nie wymaga specjalnych przygotowań, ważne jest, aby skóra była oczyszczona. Po zabiegu może pojawić się delikatne zaczerwienienie.

Zabieg Nd:Yag 1064nm

Przed rozpoczęciem terapii konieczna jest konsultacja ze specjalistą. Podczas konsultacji specjalista przeprowadzi dokładny wywiad medyczny i sprawdzi, czy nie istnieją przeciwwskazania do wykonania zabiegu. W czasie wizyty lekarz zapozna się także z przypadkiem konkretnego pacjenta, udzieli wstępnej informacji na temat częstotliwości i liczby zabiegów, przedstawi kosztorys.

Nd yag ‒ wskazania do zabiegu

Nd Yag 1064nm ‒ zalecania po zabiegu

Nd Yag 1064nm – przeciwskazania

Zalety Nd Yag 1064nm

Nd Yag 1064nm umożliwia redukcję nieestetycznych naczynek widocznych na twarzy ‒ można zlikwidować nawet niewielkie zmiany. Wszystko to sprawia, że skóra wygląda bardzo estetyczne, a to wpływa nie tylko na pewność siebie, ale też na samopoczucie.

Wśród innych zalet zabiegu wymienić możemy takie, jak

  • rezultaty widoczne od razu po zakończeniu zabiegu
  • mała inwazyjność
  • krótki czas rekonwalescencji

Podsumowanie 

Znajdujące się na twarzy oraz innych częściach ciała naczynka nie wyglądają estetycznie. Medycyna doskonale radzi sobie z takimi niedoskonałościami. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań jest zabieg Nd yag 1064nm ‒ procedura umożliwia trwałe usunięcie wspomnianych zmian.

" Dr Legrand to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę!"

Scroll to Top