Zabieg z Ksantohumolem Pro Xn

Zabieg z Ksantohumolem Pro Xn Lublin

Zabieg z Ksantohumolem

Najsilniejsza terapia antyoksydacyjna, przeciwstarzeniowa. Wspomaga regenerację skóry po zabiegach inwazyjnych takich jak laser czy mezoterapia igłowa. Zabieg dedykowany dla skór bardzo wrażliwych i problematycznych, gdyż ksantohumol jest związkiem o silnym działaniu przeciwzapalnym, dlatego też wspomaga leczenie trądziku pospolitego i różowatego. Skutecznie pielęgnuje również skórę z problemami łuszczycowymi i atopowym zapaleniem skóry.

Jak działa ksantohumol?

Stres oksydacyjny wywołuje pierwsze kliniczne oznaki starzenia się skóry takie jak utrata jędrności, zmarszczki mimiczne, przebarwienia czy suchość. Ksantohumol to flawonoid, który naturalnie występuje w żeńskich kwiatach chmielu. Umiejscawia się on w błonie komórkowej dzięki czemu przyśpiesza regenerację skóry. Przeprowadzone badania wykazały, że ten innowacyjny składnik jest najsilniejszym naturalnym antyoksydantem. Jak się okazuje, przebadany kompleks ksantohumolu działa nawet 30-krotnie silniej niż witamina C. Ponadto składnik ten jest aż 200 razy silniejszy od resweratrolu.

Na czym polega zabieg PRO XN?

Zabieg z ksantohumolem tradycyjnie zaczynamy demakijażu, następnie spryskujemy skórę mgiełką. Kolejnym krokiem jest nałożenie preparatu PHA SOLUTION, bogatym w glukonolakton i kwas azelainowy. Następnie aplikujemy peeling NOVEL PEEL, którego nie zmywamy. Bezpośrednio po zabiegu nakładamy na skórę ampułkę z ksantohumolem XANTHOHUMOLCOMPLEX AMPOULE i delikatnie wmasowujemy.

Jego dobroczynne działanie uszczelniamy nakładając maskę, która pozostaje na skórze do 30 minut. Na wykończenie spryskujemy skórę mgiełką i aplikujemy serum ANTIOKSYDANTTHERAPY

  • Najlepsze rezultaty: 3-6 zabiegów
  • Czas trwania zabiegu: 90 minut
  • Długość efektu: długotrwała po serii zabiegów i pielęgnacji domowej

Wskazania do zabiegu

Przeciwwskazania

Bright Up Mask No. 1

Zabieg z wykorzystaniem maski rozjaśniającej opartej o składniki rozjaśniające takie jak: kwas traneksamowy, kwas szikimowy i azeloglicyna, które przyspieszają naturalny proces złuszczania naskórka i wykazują wysoką tolerancję dla wszystkich typów skóry. System Cellucap™-C uwalnia silnie działającą witaminę C podczas aplikacji. System Neoclair PRO™ to peptyd o silnym działaniu antyoksydacyjnym i przeciwzapalnym. 

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 3-4 zabiegów, co 2 tygodnie.

Bright Up Mask No. 2

Maska o właściwościach depigmentujących będąca mieszanką kwasów zapewniających naskórkowy poziom złuszczenia. Kwas kojowy i azelainowy wykazują jedne z silniejszych i najlepiej udowodnionych klinicznie działań depigmentujących działających na drodze hamowania enzymu tyrozynazy. Kwas azelainowy posiada dodatkowo działanie przeciwzapalne zmniejszając tym samym stopień podrażnienia skóry. Połączenie kwasu salicylowego oraz Earth Marine Water oczyszcza ujścia gruczołów łojowych i detoksykuje zanieczyszczoną skórę. 

Terapię zaleca się przeprowadzić w serii 3-4 zabiegów, co 4 tygodnie.

" Dr Legrand to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę!"

Scroll to Top