Cosmelan

Cosmelan Lublin

Zabieg Cosmelan jest jedną z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych terapii depigmentacyjnych, dostępnych we współczesnej kosmetologii. Leczenie rozwiązuje problem przebarwień różnego typu – od przebarwień słonecznych, przez piegi, po melasmę. Zabieg nadaje również skórze blasku i witalności, a także redukuje objawy starzenia delikatnie spłycając zmarszczki.

Wysoką skuteczność zapewnia połączenie kwasów oraz substancji hamujących aktywność tyrozynazy, enzymu odpowiedzialnego za powstanie melaniny a witamina C i A zabezpieczają przed stresem oksydacyjnym wywołanym przez ekspozycję na promienie UV. Kwas kojowy i azelainowy umożliwiają przekształcenie eumelaniny w feomelaninę, czyli innymi słowy – ciemnego pigmentu w jasny.

Cosmelan jest terapią czasową, co oznacza, że efekty pojawiają się i zyskują widoczność wraz z upływem czasu. Pierwsze rezultaty są widoczne już po tygodniu terapii, ale bardzo widoczne zmiany w kolorycie i kondycji skóry są zauważalne najczęściej po miesiącu. Terapia Cosmelan jest kuracją jednorazową, ale rozciągniętą w czasie do trzech miesięcy.

Przeciwwskazania

Zalety terapii

Zalecenia po zabiegu

" Dr Legrand to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę!"

Scroll to Top