dr n. med. Paweł Piłat

Lekarz medycyny, specjalista dermatologii i wenerologii. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizacje z dziedziny dermatologii i wenerologii odbył w ramach rezydentury w latach 2012 – 2017 w prywatnym ośrodku dermatologicznym NZOZ Med-Laser w Lublinie. W 2018 uzyskał tytuł specjalisty.

W 2019 roku uzyskał stopień doktora nauk medycznych broniąc rozprawy pod tytułem: „Ocena przydatności badania USG wysokiej częstotliwości u chorych z podejrzeniem czerniaka skóry”. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Specjalizuje się w laseroterapii, laserochirurgii, dermatochirurgii i diagnostyce dermoskopowej zmian skórnych – znamion, guzków, guzów i nowotworów. Leczeniu zmian skórnych o charakterze ostrym i przewlekłym takich jak trądzik, łuszczyca, brodawki wirusowe i wiele innych. Dodatkowo wykonuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, nici liftingujących i rewitalizujących PDO, toksyny botulinowej, mezoterapii igłowej, a także zabiegów z wykorzystaniem różnego rodzaju laserów, głównie lasera CO2 i frakcyjnego CO2. Nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej biorąc udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. W 2015 roku wywalczył tytuł mistrza świata dermoskopii na prestiżowej konferencji International Dermoscopy Society w Wiedniu.

dr n. med. Paweł Piłat

lek. Marcin Markiewicz

Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale Lekarskim. Aktualnie w trakcie specjalizacji z Otolaryngologii . Swoje umiejętności stale podnosi poprzez udział w kursach oraz konferencjach z zakresu otolaryngologii, medycyny estetycznej oraz chirurgii twarzy i głowy. Absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej w Warszawie, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.
lek. Marcin Markiewicz

Magdalena Cygan

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku kosmetologia. Magda zamiłowanie do swojego zawodu odnalazła jeszcze jako nastolatka. Doświadczenie w pracy kosmetologa zdobyła między innymi w instytutach urody oraz dzięki samorozwojowi poprzez kursy i szkolenia. Posiada doświadczenie zarówno w zabiegach na ciało jak i na twarz, w kosmetologii fascynuje ją ciągła możliwość rozwoju.

Uwielbia wszystkie technologie jakie są dostępne w Klinice Dr Legrand, ponieważ działają poprzez stymulację naturalnych procesów zachodzących w organizmie dzięki czemu są one skuteczne i bezpieczne.

Jest miłośniczką działania laseroterapii,gdyz potrafi ona się uporac z największymi defektami skóry. Jej motto w pracy brzmi „Pokaż mi swoją skórę, a powiem czego Ci potrzeba”. W Klinice Dr Legrand ceni sobie możliwość pracy z doświadczonymi specjalistami oraz pracę na najlepszych urządzeniach.

Magdalena Cygan - Dr Legrand Lublin

Monika Gustaw

Dyplomowany Kosmetolog. Ukończyła Wyższą Szkołę Nauk Społecznych w Lublinie. Monika jest pasjonatką kosmetologii, zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.
Przykłada ogromną wagę do relacji z Pacjentami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich. Kosmetologia to jej pasja, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez szkolenia a także śledzi najnowsze trendy w tej dziedzinie.

Uważa, że indywidualny plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu. Jest zwolenniczką stosowania terapii łączonych, które przynoszą najlepsze, najtrwalsze i najdłużej utrzymujące się efekty.

W klinice Dr Legrand ceni sobie możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz pracy z najlepszymi specjalistami.

 Mateusz Wereszczyński

Ukończyłem 6-cio letnie studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie; 13 miesięczny staż w szpitalu wielospecjalistycznym; doświadczenie zdobywałem pracując jako lekarz rodzinny oraz w karetce; ukończyłem 5-cio letnią, 2-stopniową Specjalizację w dziedzinie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w ramach Rezydentury i w 2018 roku uzyskałem tytuł Lekarza Specjalisty.
Ultrasonografią zainteresowałem się już na studiach, a od 2013 roku posiadam wymagane uprawnienia i zajmuję się tym profesjonalnie.
Kontakt z ludźmi i pomaganie przynoszą mi największą satysfakcję.
Nieustannie poszerzam horyzonty by jak najlepiej służyć moim Pacjentom.

Dr Legrand Lublin w obiektywie