Depilacja laserowa QuickLight®

Depilacja laserowa Lublin

Dzięki innowacyjnej metodzie zabiegowej nie musisz już czekać do jesieni na rozpoczęcie depilacji laserowej. Jeżeli jesteś w trakcie serii zabiegów, nie ma już konieczności przerywania jej w okresie letnim. QuickLight to laser pozwalający bez przeszkód wykonywać depilację laserową również latem!

Depilacja laserowa to trwałe i bezbolesne usuwanie zbędnego owłosienia

Depilacja laserowa QuickLight® to rewolucyjna na skalę światową metoda całkowicie bezbolesnego i trwałego usuwania nadmiernego owłosienia. Pierwszy na świecie i jedyny w Polsce światłowodowy laser diodowy z najnowocześniejszym systemem chłodzenia zamienia bolesne dotąd doświadczenie w komfortowy i bezpieczny zabieg, który można wykonać na każdej partii ciała. Jest to również pierwszy laser, na którym zabiegi depilacji mogą być bezpiecznie wykonywane w okresie letnim. Depilacja laserowa w Dr Legrand wykonywana jest bezpiecznie, bezinwazyjnie i szybko, nie narusza delikatnej struktury skóry, nie powoduje podrażnień oraz tworzy skuteczną barierę zapobiegającą wrastaniu włosków. Wieloletnie doświadczenie specjalistów oraz mnóstwo wykonanych już zabiegów za pomocą nowoczesnych technologii i sprzętu, pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen.


Na czym polega laserowe usuwanie owłosienia?

W depilacji laserowej QuickLight® zastosowana została innowacyjna metoda ciągłego prowadzenia głowicy „Jet Smooth“ bez konieczności jej ciągłego, czasochłonnego przeładowywania po wyemitowaniu każdej wiązki lasera. W porównaniu do starszych rozwiązań głowica ta jest aż dziesięciokrotnie szybsza, co pozwala skrócić czas trwania zabiegu o połowę. Zastosowanie technologii pozwalającej na emitowanie ultrakrótkiego impulsu umożliwia jednoczesne zwiększenie jego mocy, co rewelacyjnie wpływa na skuteczność depilacji i trwałość jej efektu.


Jakie są rodzaje depilacji laserowej?

Zabieg może obejmować różne partie ciała. W naszym ośrodku z powodzeniem przeprowadzana jest depilacja laserowa bikinidepilacja laserowa łydek i pach. Rewolucyjna metoda diodowa wykorzystywana w zabiegach depilacji laserowej w Dr Legrand to gwarancja skuteczności i 100% efektu. Zabieg wykonujemy na różnych partiach ciała m.in.: bikini, nogi, pachy, wąsik zawsze stawiając na komfort naszych Pacjentów. Depilacji laserowej towarzyszy silne chłodzenie, dzięki czemu znacznie zwiększa się nie tylko bezpieczeństwo zabiegu, ale i komfort pacjenta, który nie doświadcza pieczenia, bólu, podrażnienia skóry czy obrzęków, tak powszechnych w przypadku starszych rozwiązań typu light sheer. Po wprowadzeniu danych odnośnie depilowanej partii ciała oraz fototypu skóry, laser automatycznie dobiera odpowiednie parametry dla zabiegu. Możliwe jest także dostosowanie parametrów pod kątem indywidualnych potrzeb i odczuć klienta, tak aby zabieg był, jak najbardziej komfortowy, nadal pozostając skutecznym i w pełni bezpiecznym.


Jak często mogę laserowo usuwać owłosienie?

Aby uzyskać pełną skuteczność depilacji, konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów. Depilacja laserowa w Lublinie w Dr Legrand już po pierwszym zabiegu zapewnia redukcję ciemnego owłosienia oraz osłabienie mieszków włosów. Laserowe usuwanie owłosienia to doskonała alternatywa dla osób, które dotychczas korzystały z depilacji woskiem i maszynką. Nie tylko znacznie spowalnia wyrastanie włosków, ale gwarantuje także komfort i efekt gładkiej skóry na długi czas. Gwarantujemy rozwiązania oparte na nowoczesnych technologiach i innowacyjnym sprzęcie, które mają na celu przywrócić komfort życia i pewność każdemu pacjentowi!

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania

" Dr Legrand to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i urodę!"

Scroll to Top